Producte físic | Preu (euros) | Quantitat |
---|---|---|
Receptes per educar. Una guia que ofereix solucions pràctiques i senzilles per posar fi als conflictes quotidians | 18.50 | |
¡Ya lo entiendo! 2. Historias para leer y comprender. 10 a 12 años | 24.00 | |
Et falten 9,03 euros per a despeses d'enviament gratis |
Total*:42,50€
Base imposable:40,87 IVA:1,63
L'enviament es realitzarà a: Espanya Modificar zona d'enviament
Registra't per a rebre el nostre butlletí amb novetats, ofertes i més...