| Producte físic | Preu (euros) | Quantitat |
|---|---|---|
| Un cuento para cada día sobre ecología Tapa dura | 6.95 | |
| Pensar para aprender + Pensar para aprender en el aula (Pack de dos libros) | 48.00 |
Total*:54,95€
Base imposable:52,83 IVA:2,12
L'enviament es realitzarà a: Espanya Modificar zona d'enviament
Registra't per a rebre el nostre butlletí amb novetats, ofertes i més...